📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L W L

🔁 Директни срещи

8
0
0
🟢 Alfaro 🟡 Равенства Vianés 🔴
Дата Мач Резултат
25.02.2024 Alfaro - Vianés 4 : 1
08.10.2023 Vianés - Alfaro 3 : 4
06.03.2022 Alfaro - Vianés 3 : 0
24.10.2021 Vianés - Alfaro 1 : 3
28.03.2021 Alfaro - Vianés 1 : 0
03.02.2021 Vianés - Alfaro 1 : 3
08.03.2020 Alfaro - Vianés 2 : 0
20.10.2019 Vianés - Alfaro 1 : 2

🗓 Последни мачове: Alfaro

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Alfaro - Comillas 1 - 0 W
25.10.2026 Varea - Alfaro 1 - 0 L
18.10.2026 Alfaro - Vianés 1 - 0 W
11.10.2026 Casalarreina - Alfaro 0 - 1 W
04.10.2026 Alfaro - Calahorra 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Vianés

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Anguiano - Vianés 3 - 0 L
25.10.2026 Vianés - Haro Deportivo 1 - 3 L
18.10.2026 Alfaro - Vianés 1 - 0 L
11.10.2026 Vianés - Calasancio 4 - 0 W
04.10.2026 Agoncillo - Vianés 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Alfaro и Vianés е насрочена за 18.10.2026 15:00 в Tercera División RFEF - Group 16. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Alfaro е на позиция 2 с 13 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 10:7. Записаната форма е WWWLW. Vianés е на позиция 16 с 4 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 9:10. Записаната форма е WLDLL.

Последни резултати

Alfaro има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDLLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Vianés има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLWDLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Alfaro има 8 победи, равенствата са 0, а Vianés има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.63. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vianés като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-10-18 15:03:39 · Заключен: 2026-10-18 16:40:30

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Alfaro и Vianés завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.63 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 19:12:34
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.