📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

2
3
2
🟢 Eemdijk 🟡 Равенства Harkemase Boys 🔴
Дата Мач Резултат
14.03.2026 Harkemase Boys - Eemdijk 3 : 2
11.10.2025 Eemdijk - Harkemase Boys 1 : 1
01.02.2025 Harkemase Boys - Eemdijk 1 : 0
07.09.2024 Eemdijk - Harkemase Boys 1 : 1
16.03.2024 Eemdijk - Harkemase Boys 1 : 0
07.10.2023 Harkemase Boys - Eemdijk 2 : 2
19.09.2023 Eemdijk - Harkemase Boys 3 : 2

🗓 Последни мачове: Eemdijk

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Elinkwijk - Eemdijk 0 - 3 W
29.08.2026 SC Genemuiden - Eemdijk 3 - 1 L
22.08.2026 Eemdijk - ADO '20 4 - 1 W
15.08.2026 Excelsior '31 - Eemdijk 4 - 0 L
08.08.2026 Eemdijk - Berkum 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Harkemase Boys

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Harkemase Boys - Excelsior '31 0 - 1 L
29.08.2026 Harkemase Boys - Hercules 5 - 3 W
22.08.2026 DVS 33 Ermelo - Harkemase Boys 0 - 1 W
15.08.2026 Harkemase Boys - Hollandia 2 - 1 W
23.05.2026 Harkemase Boys - Sportlust '46 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Eemdijk и Harkemase Boys е насрочена за 05.09.2026 12:30 в Derde Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Eemdijk е на позиция 18 с 0 точки. Записаната форма е L. Harkemase Boys е на позиция 5 с 3 точки. Записаната форма е W.

Последни резултати

Eemdijk има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLWLLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Harkemase Boys има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLWLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Eemdijk има 2 победи, равенствата са 3, а Harkemase Boys има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 13:02:24 · Заключен: 2026-09-05 14:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Eemdijk и Harkemase Boys завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:41:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.