Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2026 | ADO '20 - Hoogeveen | 5 : 1 |
| 17.08.2025 | Hoogeveen - ADO '20 | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | SC Genemuiden - ADO '20 | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Sportlust '46 - ADO '20 | 2 - 1 | L |
| 10.10.2026 | ADO '20 - Excelsior '31 | 3 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Dovo - ADO '20 | 1 - 3 | W |
| 27.09.2026 | ADO '20 - Hoogeveen | 1 - 5 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Sparta Nijkerk - Hoogeveen | 2 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Hoogeveen - ACV | 1 - 4 | L |
| 10.10.2026 | Harkemase Boys - Hoogeveen | 2 - 1 | L |
| 03.10.2026 | Hoogeveen - SC Genemuiden | 5 - 3 | W |
| 27.09.2026 | ADO '20 - Hoogeveen | 1 - 5 | W |
Предстоящата среща между ADO '20 и Hoogeveen е насрочена за 27.09.2026 12:00 в Derde Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
ADO '20 е на позиция 11 с 7 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 11:12. Записаната форма е LLWDL. Hoogeveen е на позиция 10 с 7 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 12:13. Записаната форма е LWDLL.
ADO '20 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDDLWWLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Hoogeveen има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDDLLWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 2 директни срещи ADO '20 има 2 победи, равенствата са 0, а Hoogeveen има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка ADO '20 0 / Hoogeveen 0 подкрепя ADO '20 със средна промяна 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39).
Срещата между ADO '20 и Hoogeveen завърши при резултат 1:5. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше ADO '20 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:5 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.