📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L W W

🔁 Директни срещи

2
2
0
🟢 Harkemase Boys 🟡 Равенства Hoogeveen 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Hoogeveen - Harkemase Boys 0 : 3
20.09.2025 Harkemase Boys - Hoogeveen 1 : 1
17.02.2024 Hoogeveen - Harkemase Boys 2 : 2
16.09.2023 Harkemase Boys - Hoogeveen 4 : 0

🗓 Последни мачове: Harkemase Boys

Дата Мач Резултат Изх.
24.10.2026 Harkemase Boys - Excelsior '31 4 - 0 W
17.10.2026 Dovo - Harkemase Boys 2 - 3 W
10.10.2026 Harkemase Boys - Hoogeveen 2 - 1 W
03.10.2026 Purmersteijn - Harkemase Boys 4 - 2 L
26.09.2026 Harkemase Boys - VV Scherpenzeel 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Hoogeveen

Дата Мач Резултат Изх.
24.10.2026 Sparta Nijkerk - Hoogeveen 2 - 0 L
17.10.2026 Hoogeveen - ACV 1 - 4 L
10.10.2026 Harkemase Boys - Hoogeveen 2 - 1 L
03.10.2026 Hoogeveen - SC Genemuiden 5 - 3 W
27.09.2026 ADO '20 - Hoogeveen 1 - 5 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Harkemase Boys и Hoogeveen е насрочена за 10.10.2026 12:30 в Derde Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Harkemase Boys е на позиция 5 с 17 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 15:11. Записаната форма е LDWDW. Hoogeveen е на позиция 10 с 13 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 22:17. Записаната форма е WWLWD.

Последни резултати

Harkemase Boys има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWLWWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Hoogeveen има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWDDLLW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Harkemase Boys има 2 победи, равенствата са 2, а Hoogeveen има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Harkemase Boys -1 / Hoogeveen +1 подкрепя Harkemase Boys със средна промяна 1.65 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.38).

Генериран: 2026-10-10 14:00:06 · Заключен: 2026-10-10 14:10:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Harkemase Boys и Hoogeveen завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Harkemase Boys с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.65 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.38. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-10 16:50:29
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.