Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | SC Genemuiden - ADO '20 | 4 : 1 |
| 20.09.2025 | ADO '20 - SC Genemuiden | 1 : 0 |
| 24.09.2024 | SC Genemuiden - ADO '20 | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | SC Genemuiden - Dordrecht | 3 - 2 | W |
| 24.10.2026 | SC Genemuiden - ADO '20 | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Excelsior '31 - SC Genemuiden | 5 - 0 | L |
| 10.10.2026 | SC Genemuiden - Dovo | 3 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Hoogeveen - SC Genemuiden | 5 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | SC Genemuiden - ADO '20 | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Sportlust '46 - ADO '20 | 2 - 1 | L |
| 10.10.2026 | ADO '20 - Excelsior '31 | 3 - 1 | W |
| 03.10.2026 | Dovo - ADO '20 | 1 - 3 | W |
| 27.09.2026 | ADO '20 - Hoogeveen | 1 - 5 | L |
Предстоящата среща между SC Genemuiden и ADO '20 е насрочена за 24.10.2026 12:30 в Derde Divisie. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SC Genemuiden е на позиция 5 с 21 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 22:15. Записаната форма е LWLWL. ADO '20 е на позиция 11 с 13 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:21. Записаната форма е LWWLL.
SC Genemuiden има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWLWWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. ADO '20 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLLWDDL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи SC Genemuiden има 2 победи, равенствата са 0, а ADO '20 има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между SC Genemuiden и ADO '20 завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.