📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L L W
2
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
1
3
🟢 ABB 🟡 Равенства Universitario de Vinto 🔴
Дата Мач Резултат
21.04.2026 Universitario de Vinto - ABB 5 : 2
25.10.2025 ABB - Universitario de Vinto 0 : 0
11.10.2025 Universitario de Vinto - ABB 3 : 0
25.09.2025 ABB - Universitario de Vinto 2 : 0
10.05.2025 Universitario de Vinto - ABB 2 : 0

🗓 Последни мачове: ABB

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 ABB - Universitario de Vinto 2 - 0 W
30.08.2026 ABB - Always Ready 0 - 1 L
28.08.2026 Bolívar - ABB 4 - 1 L
22.08.2026 ABB - Gualberto Villarroel SJ 2 - 2 D
19.08.2026 ABB - Real Potosí 2 - 3 L

📆 Последни мачове: Universitario de Vinto

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 ABB - Universitario de Vinto 2 - 0 L
01.09.2026 Universitario de Vinto - Aurora 1 - 1 D
25.08.2026 Universitario de Vinto - Nacional Potosí 2 - 0 W
21.08.2026 The Strongest - Universitario de Vinto 4 - 3 L
18.08.2026 Guabirá - Universitario de Vinto 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между ABB и Universitario de Vinto е насрочена за 04.09.2026 21:15 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

ABB е на позиция 12 с 17 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:28. Записаната форма е LDLLW. Universitario de Vinto е на позиция 16 с 14 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:25. Записаната форма е WLLLL.

Последни резултати

ABB има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLLWDLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Universitario de Vinto има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLLLDLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи ABB има 1 победи, равенствата са 1, а Universitario de Vinto има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.48; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 89%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка ABB 0 / Universitario de Vinto 0 подкрепя Universitario de Vinto със средна промяна 2.85 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.66% при 1102 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на ABB като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.17 жълти, 0.00 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 17 завършени мача (82.4% покритие). Дисциплинарният профил на Universitario de Vinto като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 42.9%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:29 · Заключен: 2026-09-04 22:55:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между ABB и Universitario de Vinto завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на ABB като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 3.17 жълти, 0 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой ABB получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Universitario de Vinto като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0.14 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой Universitario de Vinto получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Universitario de Vinto с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.85 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 01:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.