Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.04.2026 | Real Potosí - Guabirá | 3 : 0 |
| 05.12.2021 | Real Potosí - Guabirá | 1 : 3 |
| 09.08.2021 | Guabirá - Real Potosí | 3 : 0 |
| 31.12.2020 | Guabirá - Real Potosí | 4 : 0 |
| 27.11.2020 | Real Potosí - Guabirá | 0 : 1 |
| 30.11.2019 | Real Potosí - Guabirá | 1 : 0 |
| 03.08.2019 | Guabirá - Real Potosí | 0 : 1 |
| 31.03.2019 | Guabirá - Real Potosí | 2 : 1 |
| 19.01.2019 | Real Potosí - Guabirá | 3 : 1 |
| 29.11.2018 | Guabirá - Real Potosí | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Guabirá - Real Potosí | 1 - 1 | D |
| 31.08.2026 | San Antonio Bulo Bulo - Guabirá | 5 - 1 | L |
| 27.08.2026 | Independiente Petrolero - Guabirá | 3 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Guabirá - Blooming | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Guabirá - Universitario de Vinto | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Guabirá - Real Potosí | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Nacional Potosí - Real Potosí | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Real Potosí - Real Tomayapo | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Aurora - Real Potosí | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | ABB - Real Potosí | 2 - 3 | W |
Предстоящата среща между Guabirá и Real Potosí е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Primera División. Посоченият стадион е Estadio Gilberto Parada, Montero. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Guabirá е на позиция 7 с 25 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 22:26. Записаната форма е LDWWW. Real Potosí е на позиция 5 с 25 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 19:10. Записаната форма е LDDWW.
Guabirá има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWWWDWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Real Potosí има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWWDLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Guabirá има 5 победи, равенствата са 1, а Real Potosí има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.21; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Guabirá -0.25 / Real Potosí +0.25 подкрепя Guabirá със средна промяна 2.64 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.65% при 565 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Guabirá като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 85.7%, 71.4%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие). Дисциплинарният профил на Real Potosí като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.67 червени и 3.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 83.3%, 50.0%, 50.0% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 16 завършени мача (87.5% покритие).
Срещата между Guabirá и Real Potosí завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.21. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Guabirá като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой Guabirá получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Real Potosí като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.67 червени и 3.17 общо картона на мач. В този двубой Real Potosí получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Guabirá с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.64 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.