📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D L L D
3
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
62%
38%
18
Общо удари
17
8
Точни удари
8
5
Неточни удари
4
5
Корнери
5
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
6
Засади
1
10
Удари в наказателното поле
10
7
Удари извън наказателното поле
7
5
Блокирани удари
5
8
Спасявания
6
15
Нарушения
6
490
Точни пасове
268
547
Общо пасове
329
5
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

2
5
3
🟢 Aurora 🟡 Равенства Gualberto Villarroel SJ 🔴
Дата Мач Резултат
21.04.2026 Gualberto Villarroel SJ - Aurora 1 : 1
17.03.2026 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 2 : 4
11.03.2026 Gualberto Villarroel SJ - Aurora 1 : 1
21.11.2025 Gualberto Villarroel SJ - Aurora 4 : 1
09.07.2025 Gualberto Villarroel SJ - Aurora 1 : 1
25.06.2025 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 2 : 2
15.06.2025 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 3 : 1
05.03.2025 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 0 : 1
20.11.2024 Gualberto Villarroel SJ - Aurora 2 : 2
13.07.2024 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 2 : 1

🗓 Последни мачове: Aurora

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 3 - 0 W
01.09.2026 Universitario de Vinto - Aurora 1 - 1 D
27.08.2026 Always Ready - Aurora 2 - 2 D
22.08.2026 Aurora - Real Potosí 0 - 0 D
18.08.2026 San Antonio Bulo Bulo - Aurora 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Gualberto Villarroel SJ

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Aurora - Gualberto Villarroel SJ 3 - 0 L
02.09.2026 Gualberto Villarroel SJ - Bolívar 0 - 1 L
29.08.2026 Gualberto Villarroel SJ - Real Oruro 4 - 1 W
25.08.2026 Gualberto Villarroel SJ - Oriente Petrolero 3 - 3 D
22.08.2026 ABB - Gualberto Villarroel SJ 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Aurora и Gualberto Villarroel SJ е насрочена за 05.09.2026 21:15 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Aurora е на позиция 8 с 24 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 21:15. Записаната форма е DDLLD. Gualberto Villarroel SJ е на позиция 15 с 14 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 12:18. Записаната форма е DDLLD.

Последни резултати

Aurora има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWLLDDWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Gualberto Villarroel SJ има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLLDDWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Aurora има 2 победи, равенствата са 5, а Gualberto Villarroel SJ има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Aurora с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.93%, 22.17% и 14.90%. Разликата в моделния momentum е 48.02 пункта в полза на Aurora. Оценката за качество на входните данни е 84/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.87%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Aurora 0 / Gualberto Villarroel SJ 0 подкрепя Aurora със средна промяна 3.05 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Aurora като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.29 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие). Дисциплинарният профил на Gualberto Villarroel SJ като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.29 жълти, 0.43 червени и 3.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 57.1%, 57.1% и 57.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:00:06 · Заключен: 2026-09-05 22:55:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Aurora и Gualberto Villarroel SJ завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.2. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Aurora като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0.29 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Aurora получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gualberto Villarroel SJ като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.29 жълти, 0.43 червени и 3.71 общо картона на мач. В този двубой Gualberto Villarroel SJ получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 57.1%, а червен картон в 28.6% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gualberto Villarroel SJ с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.05 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 01:40:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.