Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.04.2026 | Always Ready - Oriente Petrolero | 1 : 0 |
| 22.08.2025 | Always Ready - Oriente Petrolero | 2 : 0 |
| 13.04.2025 | Oriente Petrolero - Always Ready | 1 : 2 |
| 11.12.2024 | Oriente Petrolero - Always Ready | 2 : 1 |
| 17.08.2024 | Always Ready - Oriente Petrolero | 2 : 3 |
| 02.12.2023 | Always Ready - Oriente Petrolero | 4 : 1 |
| 04.06.2023 | Oriente Petrolero - Always Ready | 2 : 0 |
| 31.08.2022 | Always Ready - Oriente Petrolero | 3 : 0 |
| 23.09.2021 | Always Ready - Oriente Petrolero | 2 : 0 |
| 24.04.2021 | Oriente Petrolero - Always Ready | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Oriente Petrolero - Always Ready | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Blooming - Oriente Petrolero | 0 - 3 | W |
| 25.08.2026 | Gualberto Villarroel SJ - Oriente Petrolero | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Oriente Petrolero - San Antonio Bulo Bulo | 4 - 0 | W |
| 19.08.2026 | The Strongest - Oriente Petrolero | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Oriente Petrolero - Always Ready | 1 - 2 | W |
| 30.08.2026 | ABB - Always Ready | 0 - 1 | W |
| 27.08.2026 | Always Ready - Aurora | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Real Tomayapo - Always Ready | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Always Ready - Real Oruro | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между Oriente Petrolero и Always Ready е насрочена за 05.09.2026 23:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Oriente Petrolero е на позиция 4 с 27 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:18. Записаната форма е DWWWL. Always Ready е на позиция 2 с 36 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 3 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 28:6. Записаната форма е DDDWD.
Oriente Petrolero има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWLWWD. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Always Ready има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWDWDWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Oriente Petrolero има 3 победи, равенствата са 1, а Always Ready има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Oriente Petrolero -0.25 / Always Ready +0.25 подкрепя Oriente Petrolero със средна промяна 5.40 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Oriente Petrolero като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 14 от 14 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Always Ready като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.29 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 15 от 16 завършени мача (93.8% покритие).
Срещата между Oriente Petrolero и Always Ready завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.9. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Oriente Petrolero като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Oriente Petrolero получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Always Ready като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0.29 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Always Ready получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 28.6% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Oriente Petrolero с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.4 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.