📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
4
W W W W W
Владение на топката
37%
63%
5
Общо удари
19
2
Точни удари
5
3
Неточни удари
10
0
Корнери
3
4
Жълти картони
0
1
Червени картони
0
2
Засади
1
2
Удари в наказателното поле
11
2
Удари извън наказателното поле
8
0
Блокирани удари
4
1
Спасявания
2
14
Нарушения
10
199
Точни пасове
389
266
Общо пасове
447
9
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

3
1
6
🟢 Independiente Petrolero 🟡 Равенства Bolívar 🔴
Дата Мач Резултат
22.04.2026 Bolívar - Independiente Petrolero 1 : 2
07.12.2025 Independiente Petrolero - Bolívar 1 : 2
25.10.2025 Independiente Petrolero - Bolívar 0 : 3
04.10.2025 Bolívar - Independiente Petrolero 2 : 3
07.07.2025 Bolívar - Independiente Petrolero 4 : 0
26.09.2024 Bolívar - Independiente Petrolero 3 : 0
12.05.2024 Independiente Petrolero - Bolívar 0 : 1
11.11.2023 Bolívar - Independiente Petrolero 5 : 1
14.05.2023 Independiente Petrolero - Bolívar 2 : 1
01.10.2022 Bolívar - Independiente Petrolero 0 : 0

🗓 Последни мачове: Independiente Petrolero

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Independiente Petrolero - Bolívar 0 - 4 L
01.09.2026 Real Tomayapo - Independiente Petrolero 3 - 0 L
27.08.2026 Independiente Petrolero - Guabirá 3 - 1 W
22.08.2026 Nacional Potosí - Independiente Petrolero 3 - 0 L
19.08.2026 Independiente Petrolero - Blooming 5 - 2 W

📆 Последни мачове: Bolívar

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Independiente Petrolero - Bolívar 0 - 4 W
02.09.2026 Gualberto Villarroel SJ - Bolívar 0 - 1 W
30.08.2026 Bolívar - The Strongest 4 - 2 W
28.08.2026 Bolívar - ABB 4 - 1 W
23.08.2026 Real Oruro - Bolívar 2 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Independiente Petrolero и Bolívar е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Independiente Petrolero е на позиция 6 с 25 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:20. Записаната форма е WLWWD. Bolívar е на позиция 1 с 36 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 28:13. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Independiente Petrolero има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWDWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Bolívar има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWDWWL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Independiente Petrolero има 3 победи, равенствата са 1, а Bolívar има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 91%; над 9.5 корнера — 81%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Bolívar (X2) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.53%, 20.62% и 59.85%. Разликата в моделния momentum е 40.32 пункта в полза на Bolívar. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.05%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 84/100, успеваемост на групата 84.32% при 1148 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Independiente Petrolero като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.25 червени и 2.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 75.0%, 37.5%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие). Дисциплинарният профил на Bolívar като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.00 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 17 завършени мача (88.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:32 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Independiente Petrolero и Bolívar завърши при резултат 0:4. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.7. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 91%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 81%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Independiente Petrolero като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0.25 червени и 2.38 общо картона на мач. В този двубой Independiente Petrolero получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bolívar като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Bolívar получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.