📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W L W L W
Владение на топката
51%
49%
0
Очаквани голове (xG)
0
12
Общо удари
14
3
Точни удари
6
3
Неточни удари
7
2
Корнери
4
6
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
3
4
Удари в наказателното поле
5
8
Удари извън наказателното поле
9
6
Блокирани удари
1
4
Спасявания
2
13
Нарушения
7
79%
Точност на пасовете
80%
288
Точни пасове
278
366
Общо пасове
349
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

0
0
3
🟢 ABB 🟡 Равенства The Strongest 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 The Strongest - ABB 3 : 1
02.11.2025 ABB - The Strongest 1 : 2
26.05.2025 The Strongest - ABB 3 : 2

🗓 Последни мачове: ABB

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 ABB - San Antonio Bulo Bulo 2 - 3 L
24.10.2026 Independiente Petrolero - ABB 4 - 2 L
16.10.2026 ABB - Real Potosí 0 - 1 L
10.10.2026 Oriente Petrolero - ABB 1 - 0 L
07.10.2026 Aurora - ABB 2 - 0 L

📆 Последни мачове: The Strongest

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 The Strongest - Gualberto Villarroel SJ 4 - 2 W
25.10.2026 Oriente Petrolero - The Strongest 2 - 1 L
23.10.2026 Always Ready - The Strongest 1 - 1 D
18.10.2026 The Strongest - Always Ready 2 - 1 W
11.10.2026 Real Potosí - The Strongest 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между ABB и The Strongest е насрочена за 15.09.2026 21:15 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

ABB е на позиция 12 с 20 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 30:43. Записаната форма е LWLDL. The Strongest е на позиция 3 с 39 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 37:21. Записаната форма е WWWWL.

Последни резултати

ABB има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLDLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. The Strongest има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWWLLW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи ABB има 0 победи, равенствата са 0, а The Strongest има 3 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.28; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка ABB 0 / The Strongest 0 подкрепя ABB със средна промяна 2.76 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.47). Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 84/100, успеваемост на групата 84.27% при 1208 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на ABB като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие). Дисциплинарният профил на The Strongest като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 19 завършени мача (84.2% покритие).

Генериран: 2026-09-15 13:02:36 · Заключен: 2026-09-15 22:55:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между ABB и The Strongest завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.28. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на ABB като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой ABB получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на The Strongest като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.38 жълти, 0.13 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой The Strongest получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше ABB с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.76 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.47. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-16 02:02:58
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.