📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
5
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
3
1
🟢 San Antonio Bulo Bulo 🟡 Равенства Guabirá 🔴
Дата Мач Резултат
29.05.2026 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 1 : 2
07.02.2026 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 0 : 0
31.01.2026 Guabirá - San Antonio Bulo Bulo 2 : 2
23.11.2025 Guabirá - San Antonio Bulo Bulo 1 : 2
14.06.2025 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 1 : 1
25.09.2024 Guabirá - San Antonio Bulo Bulo 1 : 2
11.05.2024 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 3 : 2

🗓 Последни мачове: San Antonio Bulo Bulo

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 5 - 1 W
26.08.2026 San Antonio Bulo Bulo - The Strongest 0 - 3 L
22.08.2026 Oriente Petrolero - San Antonio Bulo Bulo 4 - 0 L
18.08.2026 San Antonio Bulo Bulo - Aurora 0 - 1 L
15.08.2026 Bolívar - San Antonio Bulo Bulo 4 - 1 L

📆 Последни мачове: Guabirá

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 San Antonio Bulo Bulo - Guabirá 5 - 1 L
27.08.2026 Independiente Petrolero - Guabirá 3 - 1 L
23.08.2026 Guabirá - Blooming 1 - 1 D
18.08.2026 Guabirá - Universitario de Vinto 2 - 1 W
15.08.2026 Guabirá - The Strongest 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Antonio Bulo Bulo и Guabirá е насрочена за 31.08.2026 19:00 в Copa de la División Profesional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

San Antonio Bulo Bulo има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWDWLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Guabirá има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи San Antonio Bulo Bulo има 3 победи, равенствата са 3, а Guabirá има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 85.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Antonio Bulo Bulo -1.5 / Guabirá +1.5 подкрепя Guabirá със средна промяна 2.27 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Antonio Bulo Bulo като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:55:02 · Заключен: 2026-08-31 20:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Antonio Bulo Bulo и Guabirá завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.86 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на San Antonio Bulo Bulo като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой San Antonio Bulo Bulo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Guabirá с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 2.27 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:21:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.