Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.08.2026 | Chelsea U21 - West Ham United U21 | 1 : 3 |
| 19.01.2026 | West Ham United U21 - Chelsea U21 | 5 : 0 |
| 27.09.2024 | West Ham United U21 - Chelsea U21 | 3 : 2 |
| 09.02.2024 | West Ham United U21 - Chelsea U21 | 0 : 2 |
| 27.01.2023 | Chelsea U21 - West Ham United U21 | 2 : 3 |
| 08.10.2022 | West Ham United U21 - Chelsea U21 | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Bristol Rovers - Chelsea U21 | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | AFC Bournemouth U21 - Chelsea U21 | 2 - 1 | L |
| 04.08.2026 | Boreham Wood - Chelsea U21 | - | |
| 21.07.2026 | Chelsea U21 - Cardiff City U21 | 0 - 0 | D |
| 01.05.2026 | Chelsea U21 - Tottenham Hotspur U21 | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Sheffield United U21 - West Ham United U21 | 3 - 1 | L |
| 21.08.2026 | West Ham United U21 - Southampton U21 | 0 - 0 | D |
| 18.08.2026 | Worthing - West Ham United U21 | 1 - 2 | W |
| 24.07.2026 | Colchester - West Ham United U21 | 2 - 2 | D |
| 21.07.2026 | Ebbsfleet United - West Ham United U21 | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Chelsea U21 и West Ham United U21 е насрочена за 31.08.2026 12:00 в Premier League 2 Division One. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chelsea U21 има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWLWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. West Ham United U21 има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWLDLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 5 директни срещи Chelsea U21 има 2 победи, равенствата са 0, а West Ham United U21 има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.35). Odd/Even — Odd (коефициент 1.81). Поне 1 гол в мача (квота 20, оценка 89/100, успеваемост на групата 88.71% при 186 наблюдения).
Срещата между Chelsea U21 и West Ham United U21 завърши при резултат 5:4. В двубоя бяха отбелязани общо 9 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 9. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 20. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.