Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.02.2026 | Persijap - Persepam Madura Utd | 1 : 0 |
| 09.11.2025 | Persepam Madura Utd - Persijap | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Persepam Madura Utd - PSM Makassar | 2 - 0 | W |
| 17.05.2026 | PSIM Yogyakarta - Persepam Madura Utd | 2 - 1 | L |
| 11.05.2026 | Bhayangkara FC - Persepam Madura Utd | 3 - 1 | L |
| 05.05.2026 | Persepam Madura Utd - Bali United | 2 - 0 | W |
| 29.04.2026 | Semen Padang - Persepam Madura Utd | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Persib Bandung - Persijap | 0 - 0 | D |
| 17.05.2026 | Persijap - Pusamania Borneo | 0 - 0 | D |
| 10.05.2026 | Persita - Persijap | 0 - 3 | W |
| 04.05.2026 | Persijap - Persija | 0 - 2 | L |
| 29.04.2026 | Dewa United - Persijap | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Persepam Madura Utd и Persijap е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Liga 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Persepam Madura Utd има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWLWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Persijap има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLWWWDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 2 директни срещи Persepam Madura Utd има 1 победи, равенствата са 0, а Persijap има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Persepam Madura Utd 0 / Persijap 0 подкрепя Persepam Madura Utd със средна промяна 4.74 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Срещата между Persepam Madura Utd и Persijap завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Persepam Madura Utd с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.74 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.