Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.12.2025 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 1 : 1 |
| 06.02.2025 | Hapoel Azor - Maccabi Yavne | 0 : 0 |
| 09.10.2024 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 4 : 1 |
| 08.04.2022 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 3 : 1 |
| 24.12.2021 | Hapoel Azor - Maccabi Yavne | 1 : 2 |
| 23.04.2021 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 0 : 0 |
| 05.03.2021 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 2 : 4 |
| 01.12.2020 | Hapoel Azor - Maccabi Yavne | 0 : 1 |
| 14.02.2020 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 0 : 0 |
| 11.10.2019 | Hapoel Azor - Maccabi Yavne | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 3 - 0 | W |
| 24.04.2026 | Hapoel Herzliya - Maccabi Yavne | - | |
| 17.04.2026 | Maccabi Yavne - Maccabi Kiryat Malachi | - | |
| 10.04.2026 | Beitar Yavne - Maccabi Yavne | - | |
| 03.04.2026 | Maccabi Yavne - Hapoel Marmorek | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Maccabi Yavne - Hapoel Azor | 3 - 0 | L |
| 24.04.2026 | Hapoel Azor - FC Jerusalem | - | |
| 17.04.2026 | Tzeirey Tira - Hapoel Azor | - | |
| 10.04.2026 | Hapoel Azor - Hapoel Ramat HaSharon | - | |
| 03.04.2026 | Kfar Saba 1928 - Hapoel Azor | - |
Предстоящата среща между Maccabi Yavne и Hapoel Azor е насрочена за 03.09.2026 15:45 в Liga Alef. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Maccabi Yavne има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDWWWD. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Hapoel Azor има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLDWDLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Maccabi Yavne има 4 победи, равенствата са 4, а Hapoel Azor има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Maccabi Yavne и Hapoel Azor завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.