Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.12.2025 | Holon Yermiyahu - Hapoel Ramat HaSharon | 1 : 0 |
| 12.12.2022 | Hapoel Ramat HaSharon - Holon Yermiyahu | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Holon Yermiyahu - Dimona | - | |
| 17.04.2026 | FC Jerusalem - Holon Yermiyahu | - | |
| 10.04.2026 | Holon Yermiyahu - Nordia Jerusalem | - | |
| 03.04.2026 | Tzeirey Tira - Holon Yermiyahu | - | |
| 27.03.2026 | Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Beitar Yavne - Hapoel Ramat HaSharon | - | |
| 18.04.2026 | Hapoel Ramat HaSharon - Hapoel Marmorek | - | |
| 10.04.2026 | Hapoel Azor - Hapoel Ramat HaSharon | - | |
| 03.04.2026 | Hapoel Ramat HaSharon - FC Jerusalem | - | |
| 27.03.2026 | Tzeirey Tira - Hapoel Ramat HaSharon | - |
Предстоящата среща между Holon Yermiyahu и Hapoel Ramat HaSharon е насрочена за 04.09.2026 11:20 в Liga Alef. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Holon Yermiyahu има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLLLLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Hapoel Ramat HaSharon има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLDWWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Holon Yermiyahu има 1 победи, равенствата са 0, а Hapoel Ramat HaSharon има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 81.19% при 101 наблюдения).
Срещата между Holon Yermiyahu и Hapoel Ramat HaSharon завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.