📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Derby County U18 🟡 Равенства Nottingham Forest U18 🔴
Дата Мач Резултат
10.01.2026 Nottingham Forest U18 - Derby County U18 1 : 2
16.08.2025 Derby County U18 - Nottingham Forest U18 0 : 2
16.08.2025 Derby County U18 - Nottingham Forest U18 0 : 2
03.05.2025 Derby County U18 - Nottingham Forest U18 3 : 1
30.11.2024 Nottingham Forest U18 - Derby County U18 0 : 3
16.03.2024 Derby County U18 - Nottingham Forest U18 1 : 1
23.12.2023 Nottingham Forest U18 - Derby County U18 0 : 6
15.04.2023 Nottingham Forest U18 - Derby County U18 3 : 0
04.10.2022 Derby County U18 - Nottingham Forest U18 0 : 2
19.02.2022 Nottingham Forest U18 - Derby County U18 0 : 1

🗓 Последни мачове: Derby County U18

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Middlesbrough U18 - Derby County U18 1 - 3 W
22.08.2026 Derby County U18 - Burnley U18 1 - 4 L
15.08.2026 Newcastle United U18 - Derby County U18 3 - 1 L
09.05.2026 Derby County U18 - Liverpool U18 4 - 3 W
02.05.2026 Manchester City U18 - Derby County U18 5 - 3 L

📆 Последни мачове: Nottingham Forest U18

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Nottingham Forest U18 - Stoke City U18 3 - 1 W
22.08.2026 Blackburn Rovers U18 - Nottingham Forest U18 0 - 8 W
09.05.2026 Nottingham Forest U18 - Blackburn Rovers U18 2 - 1 W
02.05.2026 Leeds United U18 - Nottingham Forest U18 1 - 2 W
18.04.2026 Nottingham Forest U18 - Manchester City U18 0 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Derby County U18 и Nottingham Forest U18 е насрочена за 05.09.2026 10:00 в U18 Premier League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Derby County U18 е на позиция 14 с 0 точки. Записаната форма е LL. Nottingham Forest U18 е на позиция 3 с 3 точки. Записаната форма е W.

Последни резултати

Derby County U18 има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLWWWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Nottingham Forest U18 има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWWDLL. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Derby County U18 има 5 победи, равенствата са 1, а Nottingham Forest U18 има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Derby County U18 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 3 завършени мача (33.3% покритие).

Генериран: 2026-09-04 21:15:02 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Derby County U18 и Nottingham Forest U18 завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 13:56:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.