📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
3
D W L ? ?

🔁 Директни срещи

2
0
4
🟢 Leeds United U18 🟡 Равенства Burnley U18 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 Burnley U18 - Leeds United U18 7 : 4
16.12.2025 Leeds United U18 - Burnley U18 2 : 5
02.04.2022 Leeds United U18 - Burnley U18 6 : 1
11.09.2021 Burnley U18 - Leeds United U18 0 : 1
13.03.2021 Leeds United U18 - Burnley U18 0 : 3
31.10.2020 Burnley U18 - Leeds United U18 3 : 2

🗓 Последни мачове: Leeds United U18

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Manchester City U18 - Leeds United U18 5 - 1 L
22.08.2026 Leeds United U18 - Wolves U18 2 - 1 W
15.08.2026 Everton U18 - Leeds United U18 6 - 1 L
09.05.2026 Burnley U18 - Leeds United U18 7 - 4 L
05.05.2026 Newcastle United U18 - Leeds United U18 3 - 2 L

📆 Последни мачове: Burnley U18

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Burnley U18 - Sunderland U18 2 - 2 D
22.08.2026 Derby County U18 - Burnley U18 1 - 4 W
15.08.2026 Burnley U18 - Stoke City U18 0 - 1 L
09.05.2026 Burnley U18 - Leeds United U18 7 - 4 W
02.05.2026 Wolves U18 - Burnley U18 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Leeds United U18 и Burnley U18 е насрочена за 05.09.2026 12:00 в U18 Premier League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Leeds United U18 е на позиция 10 с 3 точки. Записаната форма е LWL. Burnley U18 е на позиция 4 с 4 точки. Записаната форма е DWL.

Последни резултати

Leeds United U18 има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLLWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 3.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Burnley U18 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWLWWLWL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Leeds United U18 има 2 победи, равенствата са 0, а Burnley U18 има 4 победи. Средният общ брой голове е 5.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 12:00:08 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Leeds United U18 и Burnley U18 завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 5.67 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:03:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.