📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

6
0
3
🟢 Harkemase Boys 🟡 Равенства Excelsior '31 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Excelsior '31 - Harkemase Boys 0 : 1
22.11.2025 Harkemase Boys - Excelsior '31 1 : 2
10.05.2025 Excelsior '31 - Harkemase Boys 1 : 5
30.11.2024 Harkemase Boys - Excelsior '31 1 : 0
15.04.2023 Excelsior '31 - Harkemase Boys 4 : 2
29.10.2022 Harkemase Boys - Excelsior '31 2 : 0
07.05.2022 Harkemase Boys - Excelsior '31 2 : 0
13.11.2021 Excelsior '31 - Harkemase Boys 3 : 2
21.09.2019 Excelsior '31 - Harkemase Boys 2 : 3

🗓 Последни мачове: Harkemase Boys

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Harkemase Boys - Hercules 5 - 3 W
22.08.2026 DVS 33 Ermelo - Harkemase Boys 0 - 1 W
15.08.2026 Harkemase Boys - Hollandia 2 - 1 W
23.05.2026 Harkemase Boys - Sportlust '46 4 - 1 W
16.05.2026 Hercules - Harkemase Boys 4 - 0 L

📆 Последни мачове: Excelsior '31

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Excelsior '31 - SVZW 4 - 0 W
22.08.2026 Staphorst - Excelsior '31 2 - 4 W
15.08.2026 Excelsior '31 - Eemdijk 4 - 0 W
23.05.2026 URK - Excelsior '31 1 - 2 W
16.05.2026 Excelsior '31 - Staphorst 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Harkemase Boys и Excelsior '31 е насрочена за 01.09.2026 18:00 в KNVB Beker. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Harkemase Boys има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWLWDL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Excelsior '31 има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDLLDL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Harkemase Boys има 6 победи, равенствата са 0, а Excelsior '31 има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.44. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.70% при 2082 наблюдения).

Генериран: 2026-08-31 20:02:24 · Заключен: 2026-09-01 19:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Harkemase Boys и Excelsior '31 завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.44 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 21:55:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.