Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.04.2022 | EVV - Hercules | 2 : 3 |
| 17.10.2021 | Hercules - EVV | 3 : 0 |
| 13.09.2020 | EVV - Hercules | 0 : 5 |
| 06.10.2019 | Hercules - EVV | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Harkemase Boys - Hercules | 5 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Hercules - SC Genemuiden | 0 - 4 | L |
| 16.08.2026 | ADO '20 - Hercules | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Rijnsburgse Boys - Hercules | 1 - 1 | D |
| 23.05.2026 | TEC - Hercules | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | UNA - EVV | 4 - 1 | L |
| 23.08.2026 | EVV - Dongen | 2 - 3 | L |
| 16.08.2026 | GOES - EVV | 3 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Ijsselmeervogels - EVV | 10 - 3 | L |
| 21.07.2026 | EVV - MVV | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Hercules и EVV е насрочена за 02.09.2026 18:00 в KNVB Beker. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Hercules има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDDWWLWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. EVV има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDDWLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 4 директни срещи Hercules има 3 победи, равенствата са 0, а EVV има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Hercules 0 / EVV 0 подкрепя Hercules със средна промяна 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.04% при 454 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Срещата между Hercules и EVV завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 4.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hercules с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.86 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.