Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.08.2026 | Boavista SC - Madureira | 2 : 0 |
| 13.02.2026 | Madureira - Boavista SC | 2 : 1 |
| 30.01.2025 | Boavista SC - Madureira | 0 : 0 |
| 01.02.2024 | Madureira - Boavista SC | 3 : 0 |
| 29.01.2023 | Boavista SC - Madureira | 0 : 2 |
| 25.02.2022 | Boavista SC - Madureira | 1 : 2 |
| 22.08.2021 | Madureira - Boavista SC | 1 : 2 |
| 19.06.2021 | Boavista SC - Madureira | 1 : 1 |
| 11.04.2021 | Madureira - Boavista SC | 0 : 0 |
| 28.01.2020 | Boavista SC - Madureira | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Madureira - Boavista SC | 2 - 0 | L |
| 12.08.2026 | Boavista SC - CFRJ / Maricá | 3 - 0 | W |
| 05.08.2026 | CFRJ / Maricá - Boavista SC | 0 - 0 | D |
| 05.08.2026 | CFRJ / Maricá - Boavista SC | 1 - 0 | L |
| 22.07.2026 | Boavista SC - CEAC / Araruama | 4 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Madureira - Boavista SC | 2 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Madureira - Portuguesa RJ | 1 - 1 | D |
| 05.08.2026 | Portuguesa RJ - Madureira | 0 - 1 | W |
| 05.08.2026 | Portuguesa RJ - Madureira | 0 - 0 | D |
| 22.07.2026 | Madureira - Bonsucesso | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Boavista SC и Madureira е насрочена за 02.09.2026 17:45 в Copa Rio. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Boavista SC има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWLLLDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Madureira има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDWLDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Boavista SC има 3 победи, равенствата са 3, а Madureira има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 2.5 гола — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Boavista SC като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 5.50 жълти, 0.00 червени и 5.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Madureira като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 0.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Boavista SC и Madureira завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.8. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Boavista SC като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 5.5 жълти, 0 червени и 5.5 общо картона на мач. В този двубой Boavista SC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Madureira като гост беше изчислен от 2 мача със средно 5 жълти, 0 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Madureira получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.