📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
Владение на топката
62%
38%
23
Общо удари
5
11
Точни удари
3
12
Неточни удари
2
7
Корнери
6
4
Жълти картони
3
1
Червени картони
1
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
2
7
🟢 Sampaio Corrêa RJ 🟡 Равенства Nova Iguaçu 🔴
Дата Мач Резултат
26.08.2026 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 2 : 0
16.05.2026 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 0 : 0
25.04.2026 Sampaio Corrêa RJ - Nova Iguaçu 1 : 0
08.03.2026 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 2 : 0
23.02.2026 Sampaio Corrêa RJ - Nova Iguaçu 1 : 1
15.01.2026 Sampaio Corrêa RJ - Nova Iguaçu 1 : 3
15.01.2025 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 1 : 0
18.01.2024 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 2 : 1
06.02.2021 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 1 : 0
20.01.2021 Sampaio Corrêa RJ - Nova Iguaçu 1 : 2

🗓 Последни мачове: Sampaio Corrêa RJ

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 2 - 0 L
12.08.2026 Sampaio Corrêa RJ - São Gonçalo EC RJ 1 - 0 W
05.08.2026 São Gonçalo EC RJ - Sampaio Corrêa RJ 0 - 0 D
05.08.2026 São Gonçalo EC RJ - Sampaio Corrêa RJ 0 - 0 D
22.07.2026 Sampaio Corrêa RJ - Resende 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Nova Iguaçu

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Nova Iguaçu - Sampaio Corrêa RJ 2 - 0 W
12.08.2026 Nova Iguaçu - Olaria 0 - 0 D
05.08.2026 Olaria - Nova Iguaçu 0 - 0 D
05.08.2026 Olaria - Nova Iguaçu 0 - 1 W
22.07.2026 Nova Iguaçu - América RJ 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sampaio Corrêa RJ и Nova Iguaçu е насрочена за 02.09.2026 17:45 в Copa Rio. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Sampaio Corrêa RJ има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLDLWD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 0%. Nova Iguaçu има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDWWLWWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Sampaio Corrêa RJ има 1 победи, равенствата са 2, а Nova Iguaçu има 7 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 10%; Над 0.5 гола първо полувреме — 10%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sampaio Corrêa RJ 0 / Nova Iguaçu 0 подкрепя Nova Iguaçu със средна промяна 2.10 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sampaio Corrêa RJ като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nova Iguaçu като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 12:00:04 · Заключен: 2026-09-02 19:25:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sampaio Corrêa RJ и Nova Iguaçu завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.9 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sampaio Corrêa RJ като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Sampaio Corrêa RJ получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nova Iguaçu като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Nova Iguaçu получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nova Iguaçu с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.1 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 22:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.