📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
1
4
🟢 Virtus Entella U19 🟡 Равенства Brescia U19 🔴
Дата Мач Резултат
07.02.2026 Virtus Entella U19 - Brescia U19 1 : 3
01.11.2025 Brescia U19 - Virtus Entella U19 2 : 1
15.03.2025 Virtus Entella U19 - Brescia U19 1 : 1
05.10.2024 Brescia U19 - Virtus Entella U19 0 : 2
19.03.2022 Virtus Entella U19 - Brescia U19 1 : 3
06.11.2021 Brescia U19 - Virtus Entella U19 3 : 1

🗓 Последни мачове: Virtus Entella U19

Дата Мач Резултат Изх.
09.05.2026 Virtus Entella U19 - Como U19 2 - 2 D
02.05.2026 Cittadella U19 - Virtus Entella U19 1 - 2 W
25.04.2026 Virtus Entella U19 - Reggiana U19 2 - 1 W
18.04.2026 AlbinoLeffe U19 - Virtus Entella U19 4 - 3 L
11.04.2026 Modena U19 - Virtus Entella U19 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Brescia U19

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Monopoli U19 - Brescia U19 2 - 3 W
09.05.2026 Brescia U19 - Sudtirol U19 1 - 3 L
02.05.2026 Udinese U19 - Brescia U19 3 - 0 L
25.04.2026 Brescia U19 - Como U19 1 - 0 W
18.04.2026 Reggiana U19 - Brescia U19 4 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Virtus Entella U19 и Brescia U19 е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Campionato Primavera - 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Virtus Entella U19 е на позиция 8 с 0 точки. Brescia U19 е на позиция 16 с 0 точки.

Последни резултати

Virtus Entella U19 има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDDWLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Brescia U19 има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLLWLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Virtus Entella U19 има 1 победи, равенствата са 1, а Brescia U19 има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 14:02:23 · Заключен: 2026-09-05 14:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Virtus Entella U19 и Brescia U19 завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:53:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.