Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 1 : 1 |
| 20.12.2025 | Cosenza U19 - Monopoli U19 | 2 : 2 |
| 19.04.2025 | Cosenza U19 - Monopoli U19 | 2 : 2 |
| 21.12.2024 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 1 : 0 |
| 24.02.2024 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 1 : 1 |
| 16.09.2023 | Cosenza U19 - Monopoli U19 | 2 : 1 |
| 04.03.2023 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 0 : 3 |
| 22.10.2022 | Cosenza U19 - Monopoli U19 | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Monopoli U19 - Brescia U19 | 2 - 3 | L |
| 09.05.2026 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 1 - 1 | D |
| 02.05.2026 | Catanzaro U19 - Monopoli U19 | 3 - 0 | L |
| 25.04.2026 | Monopoli U19 - Avellino U19 | 0 - 0 | D |
| 18.04.2026 | Pescara U19 - Monopoli U19 | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Sudtirol U19 - Cosenza U19 | 5 - 0 | L |
| 09.05.2026 | Monopoli U19 - Cosenza U19 | 1 - 1 | D |
| 02.05.2026 | Cosenza U19 - Crotone U19 | 2 - 0 | W |
| 25.04.2026 | Salernitana U19 - Cosenza U19 | 2 - 2 | D |
| 18.04.2026 | Cosenza U19 - Ternana U19 | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Monopoli U19 и Cosenza U19 е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Campionato Primavera - 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Monopoli U19 е на позиция 16 с 0 точки. Cosenza U19 е на позиция 13 с 0 точки.
Monopoli U19 има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDWDWWLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Cosenza U19 има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDDDLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 8 директни срещи Monopoli U19 има 2 победи, равенствата са 4, а Cosenza U19 има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Monopoli U19 и Cosenza U19 завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.75 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.