Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.02.2025 | Frosinone U19 - Perugia U19 | 1 : 0 |
| 26.10.2024 | Perugia U19 - Frosinone U19 | 1 : 3 |
| 02.04.2022 | Frosinone U19 - Perugia U19 | 2 : 2 |
| 27.11.2021 | Perugia U19 - Frosinone U19 | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Benevento U19 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 28.10.2026 | Empoli U20 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Perugia U19 - Frosinone U19 | 5 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Palermo U19 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Perugia U19 - Avellino U19 | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Frosinone U19 - Latina U19 | 1 - 2 | L |
| 24.10.2026 | Perugia U19 - Frosinone U19 | 5 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Cosenza U19 - Frosinone U19 | 1 - 2 | W |
| 10.10.2026 | Frosinone U19 - Palermo U19 | 0 - 0 | D |
| 19.09.2026 | Catanzaro U19 - Frosinone U19 | 6 - 0 | L |
Предстоящата среща между Perugia U19 и Frosinone U19 е насрочена за 24.10.2026 12:30 в Campionato Primavera - 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Perugia U19 е на позиция 2 с 12 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 13:3. Записаната форма е LWWWW. Frosinone U19 е на позиция 13 с 4 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 4:13. Записаната форма е WDLLL.
Perugia U19 има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLWWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Frosinone U19 има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLDLDWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Perugia U19 има 0 победи, равенствата са 2, а Frosinone U19 има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Срещата между Perugia U19 и Frosinone U19 завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.