Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Benevento U19 - Perugia U19 | 2 : 2 |
| 17.01.2026 | Perugia U19 - Benevento U19 | 2 : 1 |
| 10.05.2025 | Perugia U19 - Benevento U19 | 1 : 1 |
| 14.09.2024 | Benevento U19 - Perugia U19 | 3 : 0 |
| 10.02.2024 | Benevento U19 - Perugia U19 | 5 : 1 |
| 30.09.2023 | Perugia U19 - Benevento U19 | 1 : 2 |
| 29.04.2023 | Perugia U19 - Benevento U19 | 2 : 3 |
| 17.12.2022 | Benevento U19 - Perugia U19 | 2 : 0 |
| 19.02.2022 | Benevento U19 - Perugia U19 | 2 : 1 |
| 02.10.2021 | Perugia U19 - Benevento U19 | 6 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Benevento U19 - Perugia U19 | 1 - 0 | W |
| 28.10.2026 | Cremonese U20 - Benevento U19 | 3 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Benevento U19 - Avellino U19 | 5 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Monopoli U19 - Benevento U19 | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Salernitana U19 - Benevento U19 | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Benevento U19 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 28.10.2026 | Empoli U20 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Perugia U19 - Frosinone U19 | 5 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Palermo U19 - Perugia U19 | 1 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Perugia U19 - Avellino U19 | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Benevento U19 и Perugia U19 е насрочена за 31.10.2026 13:30 в Campionato Primavera - 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Benevento U19 е на позиция 4 с 13 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 19:7. Записаната форма е WDWWL. Perugia U19 е на позиция 2 с 15 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 18:3. Записаната форма е WLWWW.
Benevento U19 има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Perugia U19 има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWLWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Benevento U19 има 6 победи, равенствата са 2, а Perugia U19 има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.90. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Benevento U19 и Perugia U19 завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.9 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.