Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.01.2026 | Ligorna - Sanremese | 3 : 1 |
| 14.09.2025 | Sanremese - Ligorna | 1 : 1 |
| 29.01.2025 | Ligorna - Sanremese | 5 : 1 |
| 02.10.2024 | Sanremese - Ligorna | 0 : 0 |
| 14.04.2024 | Ligorna - Sanremese | 0 : 3 |
| 03.12.2023 | Sanremese - Ligorna | 0 : 1 |
| 14.05.2023 | Sanremese - Ligorna | 1 : 1 |
| 23.04.2023 | Ligorna - Sanremese | 2 : 0 |
| 11.12.2022 | Sanremese - Ligorna | 1 : 2 |
| 27.04.2022 | Ligorna - Sanremese | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Ligorna - Città di Varese | 5 - 3 | W |
| 10.05.2026 | Ligorna - Chisola | 1 - 0 | W |
| 03.05.2026 | Ligorna - NovaRomentin | 9 - 1 | W |
| 26.04.2026 | Asti - Ligorna | 1 - 1 | D |
| 19.04.2026 | Ligorna - Biellese | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Sestri Levante - Sanremese | 0 - 2 | W |
| 26.04.2026 | Sanremese - Club Milano | 1 - 0 | W |
| 19.04.2026 | Imperia - Sanremese | 2 - 2 | D |
| 12.04.2026 | Sanremese - Derthona | 1 - 2 | L |
| 02.04.2026 | Saluzzo - Sanremese | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Ligorna и Sanremese е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Serie D - Girone A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ligorna е на позиция 13 с 0 точки. Sanremese е на позиция 4 с 0 точки.
Ligorna има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWDDLWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Sanremese има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDDLWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Ligorna има 6 победи, равенствата са 3, а Sanremese има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Ligorna или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 53.70%, 26.37% и 19.93%. Разликата в моделния momentum е 33.77 пункта в полза на Ligorna. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.32%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ligorna -0.25 / Sanremese +0.25 подкрепя Sanremese със средна промяна 1.01 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Срещата между Ligorna и Sanremese завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sanremese с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.01 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.