Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.02.2022 | Borgosesia - Imperia | 1 : 0 |
| 16.10.2021 | Imperia - Borgosesia | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Borgosesia - Alessandria | 1 - 3 | L |
| 25.10.2026 | Asti - Borgosesia | 0 - 3 | W |
| 18.10.2026 | Borgosesia - Imperia | 4 - 2 | W |
| 11.10.2026 | Millesimo - Borgosesia | 3 - 0 | L |
| 04.10.2026 | Borgosesia - Sestri Levante | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Sanremese - Imperia | 0 - 0 | D |
| 25.10.2026 | Imperia - Celle Varazze | 2 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Borgosesia - Imperia | 4 - 2 | L |
| 11.10.2026 | Imperia - Biellese | 2 - 1 | W |
| 04.10.2026 | Lascaris - Imperia | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Borgosesia и Imperia е насрочена за 18.10.2026 13:00 в Serie D - Girone A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Borgosesia е на позиция 16 с 6 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 5:10. Записаната форма е LLDWD. Imperia е на позиция 6 с 11 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 9:7. Записаната форма е WDLWL.
Borgosesia има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDDLWLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Imperia има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLDWLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 2 директни срещи Borgosesia има 2 победи, равенствата са 0, а Imperia има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като равенство или Imperia (X2) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 18.29%, 26.37% и 55.33%. Разликата в моделния momentum е 37.04 пункта в полза на Imperia. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.10 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -10.12%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).
Срещата между Borgosesia и Imperia завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.