📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

3
0
2
🟢 Correggese 🟡 Равенства Sant'Angelo 🔴
Дата Мач Резултат
02.04.2026 Correggese - Sant'Angelo 2 : 1
23.11.2025 Sant'Angelo - Correggese 2 : 1
14.05.2023 Correggese - Sant'Angelo 1 : 2
30.04.2023 Sant'Angelo - Correggese 1 : 2
17.12.2022 Correggese - Sant'Angelo 2 : 1

🗓 Последни мачове: Correggese

Дата Мач Резултат Изх.
03.05.2026 Correggese - Pro Sesto 1 - 0 W
26.04.2026 Crema - Correggese 0 - 0 D
19.04.2026 Correggese - Trevigliese 1 - 1 D
12.04.2026 Progresso - Correggese 1 - 1 D
02.04.2026 Correggese - Sant'Angelo 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Sant'Angelo

Дата Мач Резултат Изх.
03.05.2026 Lentigione - Sant'Angelo 2 - 2 D
26.04.2026 Sant'Angelo - Progresso 1 - 1 D
19.04.2026 Tuttocuoio - Sant'Angelo 0 - 1 W
12.04.2026 Sant'Angelo - Piacenza 1 - 1 D
02.04.2026 Correggese - Sant'Angelo 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Correggese и Sant'Angelo е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Serie D - Girone D. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Correggese е на позиция 7 с 0 точки. Sant'Angelo е на позиция 15 с 0 точки.

Последни резултати

Correggese има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDWWDLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Sant'Angelo има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDLLLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Correggese има 3 победи, равенствата са 0, а Sant'Angelo има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-06 14:02:36 · Заключен: 2026-09-06 14:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Correggese и Sant'Angelo завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:58:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.