Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.02.2026 | Gravina - Fidelis Andria | 1 : 0 |
| 28.09.2025 | Fidelis Andria - Gravina | 4 : 1 |
| 13.04.2025 | Fidelis Andria - Gravina | 1 : 1 |
| 01.12.2024 | Gravina - Fidelis Andria | 1 : 6 |
| 28.01.2024 | Gravina - Fidelis Andria | 1 : 1 |
| 01.10.2023 | Fidelis Andria - Gravina | 2 : 1 |
| 27.08.2023 | Fidelis Andria - Gravina | 3 : 0 |
| 10.11.2019 | Gravina - Fidelis Andria | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Fidelis Andria - Pompei | 1 - 2 | L |
| 26.04.2026 | Manfredonia - Fidelis Andria | 0 - 0 | D |
| 19.04.2026 | Fidelis Andria - Sarnese | 2 - 1 | W |
| 12.04.2026 | Virtus Francavilla - Fidelis Andria | 0 - 2 | W |
| 02.04.2026 | Fidelis Andria - Francavilla | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Gravina - Real Normanna | 3 - 2 | W |
| 26.04.2026 | Afragolese - Gravina | 0 - 6 | W |
| 19.04.2026 | Gravina - Paganese | 1 - 0 | W |
| 12.04.2026 | Ferrandina - Gravina | 0 - 5 | W |
| 02.04.2026 | Gravina - Martina Franca | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Fidelis Andria и Gravina е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Serie D - Girone H. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fidelis Andria е на позиция 3 с 0 точки. Gravina е на позиция 16 с 0 точки.
Fidelis Andria има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWDWLWLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gravina има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWLLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 8 директни срещи Fidelis Andria има 4 победи, равенствата са 2, а Gravina има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Fidelis Andria и Gravina завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.