📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W D
2
🏟 Stadio Amerigo Liguori , Torre del Greco
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

1
1
2
🟢 Turris 🟡 Равенства Fidelis Andria 🔴
Дата Мач Резултат
02.04.2023 Fidelis Andria - Turris 2 : 0
30.11.2022 Turris - Fidelis Andria 0 : 0
06.03.2022 Turris - Fidelis Andria 1 : 0
24.10.2021 Fidelis Andria - Turris 1 : 0

🗓 Последни мачове: Turris

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Turris - Virtus Francavilla 1 - 2 L
28.10.2026 Turris - Certosa V. Campagnano 0 - 0 D
25.10.2026 Real Normanna - Turris 1 - 1 D
18.10.2026 Real Forio 2014 - Turris 1 - 2 W
11.10.2026 Turris - Manfredonia 3 - 0 W

📆 Последни мачове: Fidelis Andria

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Fidelis Andria - Francavilla 2 - 0 W
28.10.2026 Fidelis Andria - Virtus Francavilla 0 - 1 L
25.10.2026 Nardò - Fidelis Andria 1 - 3 W
18.10.2026 Fidelis Andria - Virtus Francavilla 2 - 1 W
11.10.2026 Real Normanna - Fidelis Andria 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Turris и Fidelis Andria е насрочена за 27.09.2026 14:00 в Serie D - Girone H. Посоченият стадион е Stadio Amerigo Liguori, Torre del Greco. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Turris е на позиция 4 с 8 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е WDDW. Fidelis Andria е на позиция 18 с 1 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 4:8. Записаната форма е LDLL.

Последни резултати

Turris има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Fidelis Andria има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLDWWDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Turris има 1 победи, равенствата са 1, а Fidelis Andria има 2 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Turris или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 53.70%, 26.37% и 19.93%. Разликата в моделния momentum е 33.77 пункта в полза на Turris. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.32%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Turris 0 / Fidelis Andria 0 подкрепя Turris със средна промяна 1.26 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 78.46% при 130 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fidelis Andria като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 4 завършени мача (25.0% покритие).

Генериран: 2026-09-27 15:02:53 · Заключен: 2026-09-27 15:40:16

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Turris и Fidelis Andria завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Turris с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.26 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-27 18:02:48
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.