📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

4
3
0
🟢 L'Aquila 🟡 Равенства Termoli Calcio 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Termoli Calcio - L'Aquila 1 : 1
21.12.2025 L'Aquila - Termoli Calcio 1 : 0
12.01.2025 L'Aquila - Termoli Calcio 2 : 0
06.11.2024 L'Aquila - Termoli Calcio 1 : 0
15.09.2024 Termoli Calcio - L'Aquila 1 : 1
28.04.2024 Termoli Calcio - L'Aquila 0 : 0
17.12.2023 L'Aquila - Termoli Calcio 3 : 2

🗓 Последни мачове: L'Aquila

Дата Мач Резултат Изх.
03.05.2026 Termoli Calcio - L'Aquila 1 - 1 D
26.04.2026 L'Aquila - Ancona 0 - 0 D
19.04.2026 Ostia Mare - L'Aquila 2 - 1 L
12.04.2026 Sammaurese - L'Aquila 0 - 0 D
02.04.2026 L'Aquila - Notaresco 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Termoli Calcio

Дата Мач Резултат Изх.
03.05.2026 Termoli Calcio - L'Aquila 1 - 1 D
26.04.2026 Ostia Mare - Termoli Calcio 1 - 0 L
19.04.2026 Termoli Calcio - Notaresco 1 - 2 L
15.04.2026 Termoli Calcio - Sammaurese 1 - 0 W
12.04.2026 Teramo - Termoli Calcio 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между L'Aquila и Termoli Calcio е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Serie D - Girone F. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

L'Aquila е на позиция 5 с 0 точки. Termoli Calcio е на позиция 8 с 0 точки.

Последни резултати

L'Aquila има 0 победи, 5 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDLLLDLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Termoli Calcio има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDWDWDL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи L'Aquila има 4 победи, равенствата са 2, а Termoli Calcio има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-06 14:02:37 · Заключен: 2026-09-06 14:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между L'Aquila и Termoli Calcio завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:06:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.