📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L ? ?

🔁 Директни срещи

4
1
0
🟢 Chernolomets 1919 🟡 Равенства Aksakovo 🔴
Дата Мач Резултат
29.08.2026 Chernolomets 1919 - Aksakovo 1 : 1
09.05.2026 Chernolomets 1919 - Aksakovo 3 : 0
08.11.2025 Aksakovo - Chernolomets 1919 0 : 4
06.04.2025 Aksakovo - Chernolomets 1919 1 : 2
28.09.2024 Chernolomets 1919 - Aksakovo 4 : 1

🗓 Последни мачове: Chernolomets 1919

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Chernolomets 1919 - Aksakovo 1 - 1 D
26.08.2026 Cherno more II - Chernolomets 1919 4 - 1 L
22.08.2026 Chernolomets 1919 - Chernomorets Balchik 0 - 0 D
30.05.2026 Chernolomets 1919 - Dorostol 3 - 0 W
24.05.2026 Ludogorets III - Chernolomets 1919 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Aksakovo

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Chernolomets 1919 - Aksakovo 1 - 1 D
26.08.2026 Aksakovo - Ludogorets III 6 - 1 W
22.08.2026 Septemvri Dragoevo - Aksakovo 4 - 2 L
30.05.2026 Chernomorets Balchik - Aksakovo 3 - 0 L
24.05.2026 Aksakovo - Fratria II 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chernolomets 1919 и Aksakovo е насрочена за 29.08.2026 14:30 в Third League - Northeast. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Chernolomets 1919 има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWLWDDW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Aksakovo има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDLLWWD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Chernolomets 1919 има 4 победи, равенствата са 0, а Aksakovo има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 3.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 16:00:09 · Заключен: 2026-08-29 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chernolomets 1919 и Aksakovo завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.75 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 02:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.