📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
3
W W D ? ?

🔁 Директни срещи

1
2
4
🟢 Dorostol 🟡 Равенства Volov Shumen 🔴
Дата Мач Резултат
29.08.2026 Dorostol - Volov Shumen 0 : 3
25.04.2026 Dorostol - Volov Shumen 0 : 1
25.10.2025 Volov Shumen - Dorostol 3 : 2
06.05.2023 Volov Shumen - Dorostol 0 : 0
29.10.2022 Dorostol - Volov Shumen 1 : 0
26.03.2022 Dorostol - Volov Shumen 1 : 1
11.09.2021 Volov Shumen - Dorostol 3 : 1

🗓 Последни мачове: Dorostol

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Dorostol - Volov Shumen 0 - 3 L
26.08.2026 Riltzi - Dorostol 1 - 0 L
22.08.2026 Dorostol - Svetkavitsa 14 0 - 4 L
30.05.2026 Chernolomets 1919 - Dorostol 3 - 0 L
23.05.2026 Dorostol - Svetkavitsa Targovishte 3 - 0 W

📆 Последни мачове: Volov Shumen

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Dorostol - Volov Shumen 0 - 3 W
26.08.2026 Volov Shumen - Devnya 2005 2 - 0 W
22.08.2026 Septemvri Tervel - Volov Shumen 1 - 1 D
30.05.2026 Fratria II - Volov Shumen 0 - 7 W
23.05.2026 Volov Shumen - Riltzi 9 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dorostol и Volov Shumen е насрочена за 29.08.2026 14:30 в Third League - Northeast. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Dorostol има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLLDL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Volov Shumen има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWWWWW. Средните стойности са 3.50 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Dorostol има 1 победи, равенствата са 2, а Volov Shumen има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 16:00:09 · Заключен: 2026-08-29 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dorostol и Volov Shumen завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 02:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.