📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

4
1
2
🟢 West Ham United U21 🟡 Равенства Brighton U21 🔴
Дата Мач Резултат
04.05.2026 Brighton U21 - West Ham United U21 3 : 0
26.09.2025 West Ham United U21 - Brighton U21 3 : 3
16.08.2024 Brighton U21 - West Ham United U21 0 : 2
15.03.2024 Brighton U21 - West Ham United U21 1 : 4
23.02.2024 West Ham United U21 - Brighton U21 2 : 1
27.02.2023 West Ham United U21 - Brighton U21 3 : 2
22.10.2022 Brighton U21 - West Ham United U21 3 : 2

🗓 Последни мачове: West Ham United U21

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Chelsea U21 - West Ham United U21 5 - 4 L
25.08.2026 Sheffield United U21 - West Ham United U21 3 - 1 L
21.08.2026 West Ham United U21 - Southampton U21 0 - 0 D
18.08.2026 Worthing - West Ham United U21 1 - 2 W
24.07.2026 Colchester - West Ham United U21 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Brighton U21

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Brighton U21 - Arsenal U21 2 - 2 D
21.08.2026 Aston Villa U21 - Brighton U21 2 - 1 L
18.08.2026 Northampton - Brighton U21 0 - 3 W
14.08.2026 Brighton U21 - Millwall U21 2 - 0 W
28.07.2026 Worthing - Brighton U21 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между West Ham United U21 и Brighton U21 е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Premier League Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

West Ham United U21 има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDWLDLW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Brighton U21 има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLWWWWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи West Ham United U21 има 4 победи, равенствата са 1, а Brighton U21 има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.14. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Генериран: 2026-09-04 17:02:27 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между West Ham United U21 и Brighton U21 завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 4.14 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:53:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.