📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L W W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L D L D D

🔁 Директни срещи

2
3
2
🟢 Kariba 🟡 Равенства Simba Bhora 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 Simba Bhora - Kariba 2 : 1
05.07.2025 Simba Bhora - Kariba 1 : 1
08.03.2025 Kariba - Simba Bhora 0 : 0
23.11.2024 Kariba - Simba Bhora 1 : 0
29.06.2024 Simba Bhora - Kariba 1 : 0
18.11.2023 Kariba - Simba Bhora 1 : 1
23.07.2023 Simba Bhora - Kariba 1 : 2

🗓 Последни мачове: Kariba

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 MWOS - Kariba 4 - 1 L
01.08.2026 Kariba - Dynamos 0 - 0 D
26.07.2026 Bulawayo Chiefs - Kariba 1 - 0 L
22.07.2026 Kariba - Highlanders 1 - 0 W
18.07.2026 TelOne - Kariba 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Simba Bhora

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Simba Bhora - Scotland Mabvuku 1 - 2 L
01.08.2026 Platinum - Simba Bhora 1 - 1 D
26.07.2026 Simba Bhora - Agama 1 - 2 L
22.07.2026 Simba Bhora - MWOS 2 - 2 D
19.07.2026 Dynamos - Simba Bhora 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kariba и Simba Bhora е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Premier Soccer League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kariba е на позиция 13 с 28 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 13 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 16:21. Записаната форма е LDLWW. Simba Bhora е на позиция 11 с 34 точки след 26 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 10 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 27:26. Записаната форма е LDLDD.

Последни резултати

Kariba има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWWDLDLD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Simba Bhora има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDDWDLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Kariba има 2 победи, равенствата са 3, а Simba Bhora има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.71. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Simba Bhora като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 27 завършени мача (7.4% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:02:24 · Заключен: 2026-09-05 14:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kariba и Simba Bhora завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 1.71 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:06:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.