📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L D D W
1
🏟 Yakubu Gowon Stadium , Port Harcourt
✔ Краен резултат
1
D D W W L
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Rivers United 🟡 Равенства Enugu Rangers 🔴
Дата Мач Резултат
01.06.2026 Rivers United - Enugu Rangers 3 : 2
14.01.2026 Enugu Rangers - Rivers United 0 : 0
28.12.2025 Rivers United - Enugu Rangers 1 : 0
07.05.2025 Rivers United - Enugu Rangers 1 : 0
08.12.2024 Enugu Rangers - Rivers United 1 : 0
21.04.2024 Rivers United - Enugu Rangers 2 : 0
24.01.2024 Enugu Rangers - Rivers United 1 : 0
21.05.2023 Enugu Rangers - Rivers United 1 : 1
22.03.2023 Rivers United - Enugu Rangers 1 : 0
18.06.2022 Enugu Rangers - Rivers United 0 : 0

🗓 Последни мачове: Rivers United

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Rivers United - Enugu Rangers 1 - 1 D
25.10.2026 Bendel Insurance - Rivers United 2 - 1 L
18.10.2026 Rivers United - Barau FC 0 - 0 D
11.10.2026 Abia Warriors - Rivers United 0 - 0 D
04.10.2026 Rivers United - Ikorodu City 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Enugu Rangers

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Rivers United - Enugu Rangers 1 - 1 D
24.10.2026 Sporting Lagos - Enugu Rangers 0 - 0 D
23.10.2026 MC Alger - Enugu Rangers 3 - 0 L
18.10.2026 Enugu Rangers - MC Alger 2 - 0 W
11.10.2026 Barau FC - Enugu Rangers 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rivers United и Enugu Rangers е насрочена за 01.11.2026 15:00 в NPFL. Посоченият стадион е Yakubu Gowon Stadium, Port Harcourt. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Rivers United е на позиция 1 с 17 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 14:4. Записаната форма е LDDWD. Enugu Rangers е на позиция 2 с 17 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 14:9. Записаната форма е DWWLW.

Последни резултати

Rivers United има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWDDWDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Enugu Rangers има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLWWWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Rivers United има 5 победи, равенствата са 3, а Enugu Rangers има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.40. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Rivers United или равенство (1X) с увереност 85%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.65%, 26.39% и 14.96%. Разликата в моделния momentum е 43.70 пункта в полза на Rivers United. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.08 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.15%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Rivers United като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 10 завършени мача (40.0% покритие). Дисциплинарният профил на Enugu Rangers като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 8 завършени мача (50.0% покритие).

Генериран: 2026-11-01 14:30:12 · Заключен: 2026-11-01 15:40:56

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rivers United и Enugu Rangers завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Rivers United като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Rivers United получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Enugu Rangers като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Enugu Rangers получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 18:31:48
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.