📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L ? ? ?
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
3
0
🟢 Racing Montevideo 🟡 Равенства Albion FC 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Albion FC - Racing Montevideo 1 : 3
09.11.2021 Racing Montevideo - Albion FC 1 : 1
28.07.2021 Albion FC - Racing Montevideo 0 : 0
10.11.2020 Albion FC - Racing Montevideo 1 : 2
15.09.2020 Racing Montevideo - Albion FC 1 : 1

🗓 Последни мачове: Racing Montevideo

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Danubio - Racing Montevideo 0 - 0 D
15.08.2026 Racing Montevideo - Club Nacional 2 - 0 W
10.08.2026 Deportivo Maldonado - Racing Montevideo 2 - 2 D
02.08.2026 Racing Montevideo - Boston River 1 - 0 W
26.07.2026 Cerro - Racing Montevideo 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Albion FC

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Club Nacional - Albion FC 0 - 0 D
21.08.2026 Albion FC - Boston River 2 - 3 L
15.08.2026 Cerro - Albion FC 2 - 1 L
08.08.2026 Liverpool Montevideo - Albion FC 1 - 0 L
01.08.2026 Albion FC - Danubio 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Racing Montevideo и Albion FC е насрочена за 31.08.2026 18:30 в Primera División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Racing Montevideo е на позиция 3 с 4 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 8 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 27:17. Записаната форма е WD. Albion FC е на позиция 13 с 0 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 32:24. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Racing Montevideo има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWLDDDDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Albion FC има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDLDWLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Racing Montevideo има 2 победи, равенствата са 3, а Albion FC има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Racing Montevideo 0 / Albion FC 0 подкрепя Racing Montevideo със средна промяна 5.00 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Racing Montevideo като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.50 червени и 3.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 23 завършени мача (47.8% покритие). Дисциплинарният профил на Albion FC като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.33 червени и 3.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 50.0% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 12 от 23 завършени мача (52.2% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:04 · Заключен: 2026-08-31 20:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Racing Montevideo и Albion FC завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Racing Montevideo като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 3.25 жълти, 0.5 червени и 3.75 общо картона на мач. В този двубой Racing Montevideo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Albion FC като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.5 жълти, 0.33 червени и 3.83 общо картона на мач. В този двубой Albion FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Racing Montevideo с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:52:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.