Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.08.2025 | Sao Jose - Goiatuba EC | 1 : 2 |
| 02.08.2025 | Goiatuba EC - Sao Jose | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Goiatuba EC - Sao Jose | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | Sao Jose - Goiatuba EC | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | ASA - Goiatuba EC | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Goiatuba EC - ASA | 0 - 0 | D |
| 26.07.2026 | Ferroviario - Goiatuba EC | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Goiatuba EC - Sao Jose | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | Sao Jose - Goiatuba EC | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Gama - Sao Jose | 4 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Sao Jose - Gama | 1 - 1 | D |
| 26.07.2026 | Treze - Sao Jose | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Goiatuba EC и Sao Jose е насрочена за 02.09.2026 22:00 в Serie D. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Goiatuba EC е на позиция 2 с 19 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 22:10. Записаната форма е WDDLD. Sao Jose е на позиция 4 с 13 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 7 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 13:12. Записаната форма е WWDDW.
Goiatuba EC има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDWWWLWDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Sao Jose има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWDWDDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 2 директни срещи Goiatuba EC има 1 победи, равенствата са 1, а Sao Jose има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Goiatuba EC -0.25 / Sao Jose +0.25 подкрепя Sao Jose със средна промяна 2.81 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Sao Jose като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 18 завършени мача (16.7% покритие).
Срещата между Goiatuba EC и Sao Jose завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sao Jose с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.81 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.