📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D W W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W D W L W

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 CSA 🟡 Равенства Nacional AM 🔴
Дата Мач Резултат
28.08.2026 Nacional AM - CSA 3 : 1

🗓 Последни мачове: CSA

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 CSA - Nacional AM 0 - 0 D
28.08.2026 Nacional AM - CSA 3 - 1 L
15.08.2026 CSA - Uberlandia 0 - 2 L
08.08.2026 Uberlandia - CSA 1 - 0 L
26.07.2026 CSA - São Luiz 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Nacional AM

Дата Мач Резултат Изх.
03.09.2026 CSA - Nacional AM 0 - 0 D
28.08.2026 Nacional AM - CSA 3 - 1 W
16.08.2026 ABC - Nacional AM 1 - 0 L
08.08.2026 Nacional AM - ABC 1 - 2 L
25.07.2026 Iguatu - Nacional AM 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между CSA и Nacional AM е насрочена за 03.09.2026 23:00 в Serie D. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

CSA е на позиция 1 с 21 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 34:11. Записаната форма е WDDWW. Nacional AM е на позиция 2 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 21:12. Записаната форма е WDWLW.

Последни резултати

CSA има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDWLWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Nacional AM има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDDLWDWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи CSA има 0 победи, равенствата са 0, а Nacional AM има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като CSA или равенство (1X) с увереност 87%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.74%, 27.63% и 12.63%. Разликата в моделния momentum е 47.11 пункта в полза на CSA. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.06 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.39%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка CSA 0 / Nacional AM 0 подкрепя CSA със средна промяна 5.09 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).

Генериран: 2026-09-03 01:02:25 · Заключен: 2026-09-04 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между CSA и Nacional AM завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше CSA с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.09 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 03:10:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.