Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.08.2026 | Sligo Rovers - Waterford | 0 : 0 |
| 12.06.2026 | Waterford - Sligo Rovers | 4 : 0 |
| 18.04.2026 | Sligo Rovers - Waterford | 2 : 0 |
| 20.02.2026 | Waterford - Sligo Rovers | 0 : 0 |
| 22.08.2025 | Waterford - Sligo Rovers | 1 : 2 |
| 14.06.2025 | Sligo Rovers - Waterford | 1 : 0 |
| 18.04.2025 | Waterford - Sligo Rovers | 0 : 4 |
| 15.02.2025 | Sligo Rovers - Waterford | 2 : 3 |
| 31.08.2024 | Sligo Rovers - Waterford | 2 : 0 |
| 07.06.2024 | Waterford - Sligo Rovers | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Waterford - Sligo Rovers | 3 - 0 | W |
| 28.08.2026 | St Patrick's Athl. - Waterford | 0 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Sligo Rovers - Waterford | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Waterford - Athlone Town | 2 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Waterford - Bohemians | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Waterford - Sligo Rovers | 3 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Bohemians - Sligo Rovers | 3 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Sligo Rovers - Waterford | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Sligo Rovers - Kerry | 4 - 0 | W |
| 07.08.2026 | Derry City - Sligo Rovers | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Waterford и Sligo Rovers е насрочена за 04.09.2026 18:45 в FAI Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Waterford има 7 победи, 3 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWDWDWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sligo Rovers има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDDWLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Waterford има 3 победи, равенствата са 2, а Sligo Rovers има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Waterford или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.78%, 21.35% и 18.88%. Разликата в моделния momentum е 40.90 пункта в полза на Waterford. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.14%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Waterford +0.25 / Sligo Rovers -0.25 подкрепя Waterford със средна промяна 3.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Waterford като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Waterford и Sligo Rovers завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Waterford като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Waterford получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Waterford с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.