📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
3

🔁 Директни срещи

1
1
2
🟢 Wallsend Red Devils 🟡 Равенства Newcastle Croatia FC 🔴
Дата Мач Резултат
30.08.2026 Wallsend Red Devils - Newcastle Croatia FC 2 : 3
22.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 6 : 6
15.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 3 : 1
07.06.2026 Wallsend Red Devils - Newcastle Croatia FC 4 : 2

🗓 Последни мачове: Wallsend Red Devils

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Wallsend Red Devils - Newcastle Croatia FC 2 - 3 L
22.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 6 - 6 D
15.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 3 - 1 L
09.08.2026 Wallsend Red Devils - West Wallsend 7 - 0 W
02.08.2026 South Cardiff - Wallsend Red Devils 1 - 4 W

📆 Последни мачове: Newcastle Croatia FC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Wallsend Red Devils - Newcastle Croatia FC 2 - 3 W
22.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 6 - 6 D
15.08.2026 Newcastle Croatia FC - Wallsend Red Devils 3 - 1 W
08.08.2026 Cessnock City Hornets - Newcastle Croatia FC 1 - 2 W
02.08.2026 Dudley Redhead United - Newcastle Croatia FC 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wallsend Red Devils и Newcastle Croatia FC е насрочена за 30.08.2026 04:00 в Northern NSW NPL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Wallsend Red Devils има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWWDWWWW. Средните стойности са 4.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Newcastle Croatia FC има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWLLWWW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Wallsend Red Devils има 1 победи, равенствата са 1, а Newcastle Croatia FC има 1 победи. Средният общ брой голове е 7.33. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 20:15:03 · Заключен: 2026-08-30 05:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wallsend Red Devils и Newcastle Croatia FC завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 7.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 07:58:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.