Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.02.2026 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 1 : 0 |
| 25.10.2025 | Gol Gohar - Tractor Sazi | 0 : 5 |
| 16.03.2025 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 2 : 1 |
| 09.12.2024 | Gol Gohar - Tractor Sazi | 0 : 2 |
| 22.11.2024 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 1 : 2 |
| 11.05.2024 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 2 : 0 |
| 07.12.2023 | Gol Gohar - Tractor Sazi | 0 : 1 |
| 21.01.2023 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 2 : 2 |
| 13.08.2022 | Gol Gohar - Tractor Sazi | 2 : 1 |
| 23.01.2022 | Tractor Sazi - Gol Gohar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Shams Azar Qazvin - Tractor Sazi | 0 - 0 | D |
| 28.08.2026 | Chadormalu SC - Tractor Sazi | 0 - 2 | W |
| 24.08.2026 | Tractor Sazi - Persepolis FC | 1 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Sepahan FC - Tractor Sazi | 0 - 2 | W |
| 14.08.2026 | Tractor Sazi - Paykan | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Gol Gohar - Aluminium Arak | 0 - 2 | L |
| 28.08.2026 | Sepahan FC - Gol Gohar | 2 - 0 | L |
| 24.08.2026 | Gol Gohar - Chadormalu SC | 3 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Paykan - Gol Gohar | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Gol Gohar - Nassaji Mazandaran | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Tractor Sazi и Gol Gohar е насрочена за 05.09.2026 14:45 в Persian Gulf Pro League. Посоченият стадион е Yadegar-e-Emam Stadium, Tabriz. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tractor Sazi е на позиция 1 с 13 точки. Записаната форма е DWWWW. Gol Gohar е на позиция 7 с 7 точки. Записаната форма е LLWDW.
Tractor Sazi има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWWDWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Gol Gohar има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWDLLWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Tractor Sazi има 6 победи, равенствата са 2, а Gol Gohar има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Tractor Sazi като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gol Gohar като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 5 завършени мача (40.0% покритие).
Срещата между Tractor Sazi и Gol Gohar завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 100%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tractor Sazi като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Tractor Sazi получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gol Gohar като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Gol Gohar получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.