Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.03.2026 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 2 : 1 |
| 27.09.2025 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 3 : 1 |
| 19.07.2025 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 0 : 1 |
| 11.04.2025 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 1 : 0 |
| 29.01.2025 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 0 : 3 |
| 06.12.2024 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 1 : 0 |
| 29.09.2024 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 2 : 1 |
| 28.07.2024 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 1 : 2 |
| 22.05.2024 | Libertad Asuncion - Nacional Asuncion | 5 : 0 |
| 17.04.2024 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 3 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Nacional Asuncion | 0 - 3 | W |
| 24.08.2026 | Nacional Asuncion - Sportivo Luqueno | 2 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Benjamín Aceval - Nacional Asuncion | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Nacional Asuncion - Libertad Asuncion | 3 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Cerro Porteno - Libertad Asuncion | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | Libertad Asuncion - Club Sp. San Lorenzo | 1 - 0 | W |
| 20.08.2026 | Tacuary - Libertad Asuncion | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Sportivo Luqueno - Libertad Asuncion | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Nacional Asuncion и Libertad Asuncion е насрочена за 02.09.2026 19:00 в Division Profesional - Clausura. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Nacional Asuncion е на позиция 3 с 12 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:4. Записаната форма е WWDDL. Libertad Asuncion е на позиция 2 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:3. Записаната форма е DWWWL.
Nacional Asuncion има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDLWDWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Libertad Asuncion има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWLWWLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Nacional Asuncion има 4 победи, равенствата са 1, а Libertad Asuncion има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Nacional Asuncion -1 / Libertad Asuncion +1 подкрепя Libertad Asuncion със средна промяна 11.52 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Nacional Asuncion като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Libertad Asuncion като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Nacional Asuncion и Libertad Asuncion завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.9. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Nacional Asuncion като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Nacional Asuncion получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Libertad Asuncion като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Libertad Asuncion получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Libertad Asuncion с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 11.52 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.