Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.04.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Rubio NU | 0 : 1 |
| 26.02.2026 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 2 : 0 |
| 20.07.2025 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 2 : 1 |
| 14.04.2025 | Club Sp. San Lorenzo - Rubio NU | 0 : 1 |
| 02.09.2024 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 0 : 1 |
| 28.05.2024 | Club Sp. San Lorenzo - Rubio NU | 3 : 2 |
| 29.09.2023 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 0 : 3 |
| 25.06.2023 | Club Sp. San Lorenzo - Rubio NU | 2 : 0 |
| 15.08.2022 | Club Sp. San Lorenzo - Rubio NU | 4 : 1 |
| 09.05.2022 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 3 - 1 | W |
| 28.08.2026 | Sportivo Luqueno - Rubio NU | 2 - 1 | L |
| 25.08.2026 | General Caballero - Rubio NU | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Rubio NU - Sportivo Trinidense | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Club Guarani - Rubio NU | 2 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo | 3 - 1 | L |
| 28.08.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Nacional Asuncion | 0 - 3 | L |
| 24.08.2026 | Libertad Asuncion - Club Sp. San Lorenzo | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Cerro Porteno - Club Sp. San Lorenzo | 1 - 0 | L |
| 12.08.2026 | 29 de Setiembre - Club Sp. San Lorenzo | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Rubio NU и Club Sp. San Lorenzo е насрочена за 01.09.2026 19:00 в Division Profesional - Clausura. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rubio NU е на позиция 11 с 5 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:7. Записаната форма е LDWLL. Club Sp. San Lorenzo е на позиция 12 с 1 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е LLLLL.
Rubio NU има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWLLDLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Club Sp. San Lorenzo има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLDWDW. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Rubio NU има 5 победи, равенствата са 0, а Club Sp. San Lorenzo има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Rubio NU или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 52.83%, 27.21% и 19.96%. Разликата в моделния momentum е 32.87 пункта в полза на Rubio NU. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Betano. Съхраненият оценен EV е -2.35%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Rubio NU -1 / Club Sp. San Lorenzo +1 подкрепя Club Sp. San Lorenzo със средна промяна 1.48 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Rubio NU като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.50 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).
Срещата между Rubio NU и Club Sp. San Lorenzo завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rubio NU като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Rubio NU получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0.5 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Club Sp. San Lorenzo получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Sp. San Lorenzo с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.48 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.