📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
2
L D W L L
Владение на топката
56%
44%
16
Общо удари
11
8
Точни удари
2
2
Неточни удари
6
9
Корнери
5
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
5
Засади
1
9
Удари в наказателното поле
8
7
Удари извън наказателното поле
2
6
Блокирани удари
3
0
Спасявания
4
11
Нарушения
6
451
Точни пасове
183
537
Общо пасове
269
6
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Libertad Asuncion 🟡 Равенства Rubio NU 🔴
Дата Мач Резултат
21.04.2026 Rubio NU - Libertad Asuncion 3 : 0
20.02.2026 Libertad Asuncion - Rubio NU 0 : 1
09.11.2017 Rubio NU - Libertad Asuncion 2 : 4
22.07.2017 Libertad Asuncion - Rubio NU 0 : 0
08.05.2017 Libertad Asuncion - Rubio NU 1 : 1
24.02.2017 Rubio NU - Libertad Asuncion 0 : 0
09.12.2016 Rubio NU - Libertad Asuncion 0 : 1
11.09.2016 Libertad Asuncion - Rubio NU 2 : 1
03.04.2016 Rubio NU - Libertad Asuncion 2 : 0
26.03.2016 Libertad Asuncion - Rubio NU 0 : 1

🗓 Последни мачове: Libertad Asuncion

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Libertad Asuncion - Rubio NU 4 - 2 W
02.09.2026 Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 3 - 0 L
30.08.2026 Cerro Porteno - Libertad Asuncion 1 - 1 D
24.08.2026 Libertad Asuncion - Club Sp. San Lorenzo 1 - 0 W
20.08.2026 Tacuary - Libertad Asuncion 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Rubio NU

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Libertad Asuncion - Rubio NU 4 - 2 L
01.09.2026 Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo 3 - 1 W
28.08.2026 Sportivo Luqueno - Rubio NU 2 - 1 L
25.08.2026 General Caballero - Rubio NU 2 - 2 D
21.08.2026 Rubio NU - Sportivo Trinidense 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Libertad Asuncion и Rubio NU е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Division Profesional - Clausura. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Libertad Asuncion е на позиция 2 с 16 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:3. Записаната форма е DWWWL. Rubio NU е на позиция 11 с 5 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:7. Записаната форма е LDWLL.

Последни резултати

Libertad Asuncion има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDWWLWWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Rubio NU има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWLLDLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Libertad Asuncion има 3 победи, равенствата са 3, а Rubio NU има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Libertad Asuncion или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 54.40%, 25.65% и 19.95%. Разликата в моделния momentum е 34.46 пункта в полза на Libertad Asuncion. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Libertad Asuncion като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rubio NU като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:33 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Libertad Asuncion и Rubio NU завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.9 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.1. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Libertad Asuncion като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Libertad Asuncion получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rubio NU като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Rubio NU получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.