📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W D W W D
Владение на топката
42%
58%
10
Общо удари
10
2
Точни удари
3
5
Неточни удари
5
5
Корнери
4
2
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
0
Засади
2
4
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
2
2
Спасявания
1
13
Нарушения
15
201
Точни пасове
488
301
Общо пасове
575
12
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 Club Sp. San Lorenzo 🟡 Равенства 2 de Mayo 🔴
Дата Мач Резултат
22.05.2026 2 de Mayo - Club Sp. San Lorenzo 0 : 1
17.03.2026 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 1 : 1
08.09.2023 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 0 : 1
05.06.2023 2 de Mayo - Club Sp. San Lorenzo 2 : 1
11.07.2022 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 1 : 0
04.04.2022 2 de Mayo - Club Sp. San Lorenzo 0 : 2
26.10.2021 2 de Mayo - Club Sp. San Lorenzo 1 : 8
09.07.2021 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 3 : 1
09.09.2018 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 2 : 1
03.06.2018 2 de Mayo - Club Sp. San Lorenzo 1 : 0

🗓 Последни мачове: Club Sp. San Lorenzo

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 1 - 2 L
01.09.2026 Rubio NU - Club Sp. San Lorenzo 3 - 1 L
28.08.2026 Club Sp. San Lorenzo - Nacional Asuncion 0 - 3 L
24.08.2026 Libertad Asuncion - Club Sp. San Lorenzo 1 - 0 L
16.08.2026 Cerro Porteno - Club Sp. San Lorenzo 1 - 0 L

📆 Последни мачове: 2 de Mayo

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Club Sp. San Lorenzo - 2 de Mayo 1 - 2 W
02.09.2026 2 de Mayo - Sportivo Luqueno 2 - 2 D
29.08.2026 Sportivo Trinidense - 2 de Mayo 0 - 1 W
25.08.2026 2 de Mayo - Club Guarani 0 - 0 D
20.08.2026 Humaitá - 2 de Mayo 1 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Club Sp. San Lorenzo и 2 de Mayo е насрочена за 05.09.2026 21:30 в Division Profesional - Clausura. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Club Sp. San Lorenzo е на позиция 12 с 1 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е LLLLL. 2 de Mayo е на позиция 1 с 17 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:2. Записаната форма е WDWWD.

Последни резултати

Club Sp. San Lorenzo има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLDWD. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. 2 de Mayo има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWWDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Club Sp. San Lorenzo има 6 победи, равенствата са 1, а 2 de Mayo има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.15; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Club Sp. San Lorenzo -0.75 / 2 de Mayo +0.75 подкрепя 2 de Mayo със средна промяна 1.84 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 8 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на 2 de Mayo като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:00:06 · Заключен: 2026-09-05 23:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Club Sp. San Lorenzo и 2 de Mayo завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.15. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Club Sp. San Lorenzo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на 2 de Mayo като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой 2 de Mayo получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше 2 de Mayo с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.84 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 02:02:47
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.