Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.07.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani | 0 : 1 |
| 10.04.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani | 1 : 0 |
| 13.02.2026 | Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo | 3 : 1 |
| 16.11.2020 | Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo | 2 : 1 |
| 09.08.2020 | Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani | 1 : 1 |
| 17.01.2020 | Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo | 0 : 0 |
| 10.11.2019 | Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani | 0 : 0 |
| 24.08.2019 | Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo | 3 : 1 |
| 09.04.2019 | Club Guarani - Club Sp. San Lorenzo | 4 : 1 |
| 06.02.2019 | Club Sp. San Lorenzo - Club Guarani | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Sportivo Ameliano - Club Guarani | 0 - 1 | W |
| 30.10.2026 | Club Guarani - 2 de Mayo | 1 - 0 | W |
| 23.10.2026 | Rubio NU - Club Guarani | 0 - 2 | W |
| 17.10.2026 | Club Guarani - Nacional Asuncion | 0 - 2 | L |
| 11.10.2026 | Libertad Asuncion - Club Guarani | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Nacional Asuncion - Club Sp. San Lorenzo | 0 - 2 | W |
| 31.10.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Libertad Asuncion | 2 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Club Sp. San Lorenzo - Cerro Porteno | 1 - 3 | L |
| 18.10.2026 | Sportivo Luqueno - Club Sp. San Lorenzo | 3 - 2 | L |
| 14.10.2026 | Cerro Porteno - Club Sp. San Lorenzo | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Club Guarani и Club Sp. San Lorenzo е насрочена за 03.10.2026 20:00 в Division Profesional - Clausura. Посоченият стадион е Estadio Rogelio Silvino Livieres, Asunción. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Club Guarani е на позиция 5 с 20 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 13:9. Записаната форма е WWDWD. Club Sp. San Lorenzo е на позиция 12 с 2 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 3:21. Записаната форма е DLLLL.
Club Guarani има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWDDDLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Club Sp. San Lorenzo има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLLLLLL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Club Guarani има 6 победи, равенствата са 3, а Club Sp. San Lorenzo има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.85; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 93%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Club Guarani с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.74%, 22.80% и 15.46%. Разликата в моделния momentum е 46.28 пункта в полза на Club Guarani. Оценката за качество на входните данни е 91/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Club Guarani 0 / Club Sp. San Lorenzo 0 подкрепя Club Guarani със средна промяна 1.60 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 17 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Club Guarani като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.00 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 12 завършени мача (91.7% покритие). Дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 12 завършени мача (91.7% покритие).
Срещата между Club Guarani и Club Sp. San Lorenzo завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.85. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Club Guarani като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой Club Guarani получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Club Sp. San Lorenzo като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Club Sp. San Lorenzo получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Guarani с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.6 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.