Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 16.08.2026 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 2 : 1 |
| 03.05.2026 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 1 : 1 |
| 28.02.2026 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 0 : 1 |
| 04.10.2025 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 2 : 1 |
| 27.07.2025 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 1 : 1 |
| 13.04.2025 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 0 : 0 |
| 30.01.2025 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 2 : 2 |
| 03.11.2024 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 1 : 0 |
| 25.08.2024 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 1 : 0 |
| 29.04.2024 | Olimpia - Sportivo Ameliano | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Sportivo Ameliano - Club Guarani | 0 - 1 | L |
| 31.10.2026 | Deportivo Recoleta - Sportivo Ameliano | 3 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 2 - 3 | L |
| 18.10.2026 | Cerro Porteno - Sportivo Ameliano | 2 - 2 | D |
| 12.10.2026 | 2 de Mayo - Sportivo Ameliano | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Cerro Porteno - Olimpia | 0 - 2 | W |
| 25.10.2026 | Sportivo Ameliano - Olimpia | 2 - 3 | W |
| 17.10.2026 | Olimpia - 2 de Mayo | 3 - 0 | W |
| 11.10.2026 | Rubio NU - Olimpia | 0 - 0 | D |
| 06.10.2026 | Olimpia - Nacional Asuncion | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Sportivo Ameliano и Olimpia е насрочена за 25.10.2026 13:00 в Division Profesional - Clausura. Посоченият стадион е Estadio José Tomás Silva, Asunción. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sportivo Ameliano е на позиция 8 с 19 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 17:18. Записаната форма е DLLDD. Olimpia е на позиция 1 с 30 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 25:10. Записаната форма е WDDWW.
Sportivo Ameliano има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDDWWLDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Olimpia има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDWWWWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Sportivo Ameliano има 2 победи, равенствата са 4, а Olimpia има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sportivo Ameliano -1 / Olimpia +1 подкрепя Olimpia със средна промяна 2.98 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Sportivo Ameliano като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 15 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Olimpia като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.00 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 15 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Sportivo Ameliano и Olimpia завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.8 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.9. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sportivo Ameliano като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Sportivo Ameliano получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Olimpia като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.71 жълти, 0 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Olimpia получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Olimpia с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.98 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.