Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Bacau - Universitatea Craiova | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Bacau - Universitatea Craiova | 1 - 2 | L |
| 31.08.2026 | FC Bacau - Slatina | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | CSM Ramnicu Valcea - FC Bacau | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Popești-Leordeni - FC Bacau | 0 - 3 | W |
| 16.08.2026 | FC Bacau - CSA Steaua Bucureşti | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Bacau - Universitatea Craiova | 1 - 2 | W |
| 31.08.2026 | Rapid - Universitatea Craiova | 1 - 1 | D |
| 27.08.2026 | Ararat-Armenia - Universitatea Craiova | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Universitatea Craiova - FC Voluntari | 3 - 1 | W |
| 20.08.2026 | Universitatea Craiova - Ararat-Armenia | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между FC Bacau и Universitatea Craiova е насрочена за 03.09.2026 14:30 в Cupa României. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Bacau има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWLWWLW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Universitatea Craiova има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDDWLDWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Universitatea Craiova с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 16.10%, 21.83% и 62.07%. Разликата в моделния momentum е 45.98 пункта в полза на Universitatea Craiova. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Betano. Съхраненият оценен EV е -5.03%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Bacau -0.25 / Universitatea Craiova +0.25 подкрепя Universitatea Craiova със средна промяна 1.43 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 11.75). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Срещата между FC Bacau и Universitatea Craiova завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Universitatea Craiova с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.43 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11.75. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.